VEDOUCÍ ODDĚLENÍ FINANCÍ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Pohybujete se již delší dobu v oblasti financí a tato oblast je pro Vás důležitou součástí Vašeho života? Máte zkušenosti s finančním řízením u strojírenské, výrobní společnosti? Pojďte se o této příležitosti dozvědět více! Stabilní výrobní společnost hledá zkušeného člověka na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ FINANCÍ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za dodržování všech daných účetních termínů
  • Přehled nad peněžními toky ve společnosti
  • Prezentace a zodpovědnost za finanční výsledky
  • Řešení statistických výkazů a dalších souvisejících dokumentů
  • Zodpovědnost za daňovou oblast

Co požadujeme?

  • Předešlé zkušenosti na obdobné pozici
  • VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na pokročilejší úrovni
  • Zkušenosti s řízením financí po komplexní stránce
  • Dobrou orientaci a znalost účetnictví
  • Zkušenosti se zpracováním nutných závěrek a reportů

Co nabízíme?

  • Možnost osobního rozvoje
  • Získání dalších zkušeností z prostředí výrobní společnosti
  • Stmelený kolektiv a příjemnou pracovní atmosféru
  • Závodní stravování
  • Firemní a společenské akce
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj