SAP DEVELOPER

mzdové ohodnocení

Olomouc

Programujete v jazyce ABAP či máte zkušenosti na pozici SAP konzultanta? Nevadí Vám občasné cestování a ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni? Chcete pracovat s nejnovějšími technologiemi pro progresivní dánskou společnost? Pokud ano, je nabízená pozice přímo pro Vás! SAP DEVELOPER

Pracovní náplň

  • Spolupráce na významných mezinárodních projektech
  • Programování v jazyce ABAP
  • Občasné cestování do zahraničí

Co požadujeme?

  • Znalost jazyka ABAP, případne zkušenost na pozici SAP konzultanta
  • Anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci na zajímavých mezinárodních projektech
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Možnost home office

  • Místo výkonu práce: Olomouc