FINANČNÍ CONTROLLER - IT

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se realizovat v oblasti controlingu a financí? Máte zkušenosti s controlingem v rámci projektové výroby? Prostředí IT Vám není cizí? Chcete se podílet na nastavování nových proces controlingu? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! IT společnost hledá nového kolegu na pracovní pozici FINANČNÍ CONTROLLER - IT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nastavení procesů controlingu v rámci IT projektového týmu zabývajícím se vývojem aplikací
  • standartní controling projektové výroby
  • tvorba firemních metodik, nástrojů a koordinace strategických rozhodnutí
  • práce s interními programi

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • středně pokročilou znalost anglickéh jazyka - podmínkou
  • praxi v oblasti controlingu minimálně 2 roky
  • znalost procesů projektové výroby, ideálně IT společnosti
  • znalost MS Dynamics Navision a MS Project výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • možnost vzdělávání a odborných certifikací
  • využití cizích jazyků
  • bohatý systém zaměstnaneckých benefitů