PRACOVNÍK PORCOVNY/PORÁŽKY

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Rodinná firma Zelenka s.r.o. se již více než 20 let specializuje na chov a zpracování krůt. O zvířata se na našich farmách staráme od jejich prvního dne života až do porážky. Krmivo nakupujeme v regionu Jižní Moravy a pečlivě jeho kvalitu kontrolujeme. Zvířata jsou pod každodenním dozorem veterinárního lékaře. Naši řezničtí mistři porážejí a porcují vykrmené krůty v novém provozu v Židlochovicích. Maso zabalíme dle přání zákazníka a rozvážíme po České republice i na Slovensko. Za jeho kvalitu ručíme. Protože rozšiřujeme naši výrobu, hledáme posilu na provozovnu porcovány krůt: PRACOVNÍK PORCOVNY/PORÁŽKY (22 - 25.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Střídá se práce na porcovně (3 dny) a na porážce (2 dny)
  • Práce na porážkové lince (kuchání krůt, oplach, dočišťování)
  • Příprava suroviny a balení krůtího masa
  • Etiketování krůtího masa a expedice
  • Úklid a hygiena provozu
  • Jednosměnný provoz (so-st, začátek 6 / 7)

Co požadujeme?

  • Zkušenost z masného provozu výhodou
  • Praxi na pozici řezníka výhodou
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Flexibilitu a odolnost proti stresu
  • Ochotu pracovat v chladném prostřední porcovny

Co nabízíme?

  • Práci u stabilního českého zaměstnavatele
  • Odměny dle iniciativy a dosažených výsledků
  • Malý kolektiv
  • Příspěvek na dovolenou v hodnotě 5000 Kč
  • Příspěvek na stravování
  • Krůtí maso za zvýhodněné ceny
  • Nápoje zdarma

    Místo výkonu práce: Židlochovice
    Nástup: možný ihned, nebo jinak dle dohody

    Zavolejte nebo pošlete Vaše CV a staňte se součástí našeho příběhu...