PRACOVNÍK PORCOVNY

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Společnost Zelenka s.r.o. je rodinný podnik založený v roce 1994. Specializuje se na odchov a výkrm krůt, jejich zpracování a prodej krůtího a kuřecího masa. Díky této specializaci, investicím do moderních technologií a vědeckému přístupu k problematice se společnost řadí mezi nejvýznamnější krůtí podniky nejen v rámci České republiky. Rozšiřujeme tým našich zaměstnanců o pozici: PRACOVNÍK PORCOVNY (22 - 25.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Příprava surovin a balení krůtího masa
  • Etiketování krůtího masa
  • Expedice dle objednávek a tras
  • Úklid a hygiena provozu
  • Jednosměnný provoz (ne – čt, začátek 6 / 7)

Co požadujeme?

  • Zkušenost z masného provozu výhodou
  • Praxi na pozici řezníka výhodou
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Flexibilitu a odolnost proti stresu
  • Ochotu pracovat v chladném prostřední porcovny

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a dynamicky expandující společnosti.
  • Přátelskou a neformální atmosféru rodinné společnosti
  • Odměny dle iniciativy a dosažených výsledků
  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Příspěvek na dovolenou v hodnotě 5000 Kč
  • Příspěvek na stravování
  • Krůtí maso za zvýhodněné ceny
  • Nápoje zdarma

  • Místo výkonu práce: Židlochovice
  • Nástup: možný ihned, nebo jinak dle dohody

    Zavolejte nebo pošlete Vaše CV a staňte se součástí našeho příběhu...