REKLAMAČNÍ TECHNIK S AJ+NJ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenosti s reklamacemi ve výrobním závodě? Umíte navrhnout správná řešení a případně poskytnout i technickou podporu? Mluvíte anglicky a německy? Chcete se profesně vzdělávat? Jste to vy, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnost, novou posilu na pozici: REKLAMAČNÍ TECHNIK S AJ+NJ

Pracovní náplň

  • Vyřízení zákaznických reklamací
  • Vyřízení dobropisů
  • Správa a zpracování dokumentace
  • Koordinace a plánování oprav a náhrad

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru
  • Komunikativní znalost angličtiny a němčiny – podmínkou
  • Znalost práce na PC – MS Office
  • Samostatnost, pečlivost, komunikativnost, zájem se vzdělávat
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • Roční finanční prémie
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí