OBCHODNÍK - REKLAMA PRAHA

Neaktivní nabídka

až 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste komunikativní osobnost s vyjednávacími schopnostmi? Máte obchodního ducha? Chcete si sami ovlivňovat výši svého výdělku a organizovat si čas? Máte obchodní zkušenosti? Pak hledáme právě Vás! Společnost poskytující služby v oblasti reklamy hledá kandidáty na pozici OBCHODNÍK - REKLAMA PRAHA (až 60 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání nových zákazníků se zájmem o velkoplošnou reklamu
  • vyjednávání obchodních podmínek se zákazníky, příprava cenových nabídek
  • komunikace se zákazníkem po celou dobu realizace zakázky
  • práce s databází realizovaných projektů a interním informačním systémem
  • administrativa spojená s jednotlivými obchodními případy

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxi v prodeji - podmínkou
  • ochotu pracovat na ŽL
  • řidičský průkaz, sk. B
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • home office
  • firemní automobil i k soukromým účelům
  • motivující finanční ohodnocená závislé na vašich výsledcích
  • spolupráce na živnostenský list
  • místo výkonu práce: PRAHA