JUNIOR ANALYTIK PRO VÝROBU

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máš blízko k technice nebo jsi absolventem technického oboru? Orientuješ se v MS Excel a zvládáš bez problémů tabulky a grafy? Chceš denně komunikovat v angličtině a osobnostně i profesně růst? Pak je tahle pozice přesně Tebe! Světově uznávaná strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: JUNIOR ANALYTIK PRO VÝROBU (od 36.000 Kč)

Pracovní náplň

  • denní zpracování analýz, reportů, konsolidace dat
  • analytická podpora oddělení a manažera výroby
  • příprava tabulek, grafů, vyhodnocování finančních výsledků
  • spolupráce s projektovým týmem a manažery napříč společností
  • účast na projektech, spolupráce na vytváření jejich budgetu
  • ad hoc organizační podpora manažera výroby a administrativní činnost

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření velkou výhodou)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pokročilou znalost MS Excel (pokročilé funkce, vlookup, kontingenční tabulky)
  • zkušenost ve výrobní společnosti výhodou
  • vztah k technice/výrobě, silné analytické myšlení, samostatnost

Co nabízíme?

  • prostředí úspěšné mezinárodně uznávané společnosti
  • osobnostní i profesní růst
  • každodenní využití anglického jazyka
  • dovolená navíc
  • možnost úpravy pracovní doby
  • příspěvky na životní/penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED
  • vhodné pro ABSOLVENTY
  • místo výkonu práce: 20 minut od Prahy