MANAŽER FACILITY

Máte zkušenosti v oblasti facility? V manažerské pozici jste jako ryba ve vodě a rád využíváte anglický jazyk? Nevadí Vám občasné cestování? Technické a ekonomické pojmy Vám nejsou cizí? Pak hledáme PRÁVĚ VÁS!!! Mezinárodní elektrotechnický koncern zaměřující se na dopravní průmysl, hledá v rámci nového projektu posilu na pozici: MANAŽER FACILITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení správy svěřených nemovitostí a strojního vybavení (ekonomicky i technicky)
  • Vedení týmu údržby, úklidu a recepce, řešení mimořádných situací
  • Tvorba a realizace investičních plánů
  • Komunikace a cestování za dodavateli a na pobočky firmy
  • Zpracování finančního a technického reportingu
  • Odpovědnost za oblast BOZP, PO a ŽP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického, či ekonomického zaměření - výhodou
  • Anglický jazyk - komunikativní úroveň
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenost z výrobní společnosti - výhodou
  • Manažerské schopnosti a aktivní přístup k řešení problémů
  • Samostatnost, rozhodnost, komunikativnost a loajalitu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Přísěvek na penzijní připojištění
  • Měsíční prémie a roční bonus
  • Pružnou pracovní dobu
  • Manažerské vzdělávání
  • Zajímavou práci s prostorem pro seberealizaci
  • Kvalitní pracovní zázemí ve stabilní společnosti

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Praha