SENIOR ÚČETNÍ S AJ/NJ

38000 - 42000 Kč

Zajímá Vás oblast účetnictví a máte již v tomto oboru praxi? Využíváte anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni? Jste pečlivá a zodpovědná osobnost? Rádi byste se uplatnili v mezinárodní rostoucí společnosti? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Zahraniční obchodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SENIOR ÚČETNÍ S AJ/NJ Praha – východ (38-42.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
  • Zpracování daňových přiznání a statistických výkazů
  • Zajištění správnosti účetních postupů, daňové evidence
  • Spolupráce s daňovými poradci a auditory
  • Zastupování hlavní účetní
  • Komunikace napříč odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (denní využití)
  • Znalost mezinárodních účetních standardů
  • Výborná znalost účetnictví
  • Praxe v oboru alespoň 5 let
  • Odolnost vůči stresu, komunikativnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • Práci v příjemném kolektivu
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dotované závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Moderní pracovní prostředí (open space)
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha – východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.