IT PODPORA - SERVICE DESK S ITALŠTINOU

Neaktivní nabídka

26000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Umíte plynule komunikovat italsky a ovládáte i angličtinu? Bavilo by Vás působit jako IT support? Chcete pracovat v mezinárodním týmu a dále rozvíjet své schopnosti? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Do významné mezinárodní společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici: IT PODPORA - SERVICE DESK S ITALŠTINOU (26 - 38 000 Kč)

Pracovní náplň

  • podpora uživatelů a analýza jejich problémů
  • identifikace a specifikace chyb
  • komunikace v rámci interní IT infrastruktury
  • návrh řešení problémů
  • denní komunikace v italském jazyce

Co požadujeme?

  • italský jazyk na vysoce pokročilé úrovni
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost práce s programy MS Office a systému Windows
  • zájem se zdokonalovat v oblasti IT
  • SŠ/VŠ vzdělání

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • roční prémie a bonusy
  • dovolenou nad rámec zákona
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • občerstvení na pracovišti
  • cafeteria systém
  • mladý a přátelský tým
  • jazykové a profesní vzdělávání
  • práci v úspěšné mezinárodní společnosti

  • Lokalita pracoviště: Brno