NÁKUPČÍ/LOGISTIK

Neaktivní nabídka

33000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte zkušenosti s prostředím automobilového průmyslu a praxi s nákupem a logistikou? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce, máte silné vyjednávací schopnosti a chcete se stát důležitým článkem mezinárodní společnosti v oblasti automotive? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Mladá Boleslav, hledá do svých řad kandidáta na pozici NÁKUPČÍ/LOGISTIK.

Pracovní náplň

  • Řešení dodavatelských reklamací
  • Výběr dodavatelů
  • Odpovědnost za dodávky hotových výrobků
  • Uzavírání dodavatelských smluv
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxi z oblastí nákupu případně logistiky
  • Zkušenosti z prostředí automotive a znalost SAP
  • Velmi dobré vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí dynamické společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Roční bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravován
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům

  • Místo výkonu práce je v okrese Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.