ASISTENT/KA PRO ODDĚLENÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Jsi absolventem školy technického či ekonomického zaměření? Máš pokročilé znalosti MS Excel a baví Tě práce s tabulkami a grafy? Domluvíš se bez problémů anglicky se zahraničními dodavateli? Pak hledáme právě Tebe! Úspěšná rostoucí strojírenská společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ASISTENT/KA PRO ODDĚLENÍ VÝROBY (od 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • každodenní podpora výroby a vedoucího oddělení
  • zpracování výsledků hospodaření, analýz a reportů
  • podílení se na zlepšování procesů výroby
  • příprava podkladů, konsolidace dat
  • administrativní a organizační činnost, správa agendy manažera

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (technické/ekonomické zaměření)
  • výbornou znalost anglického jazyka (komunikace na denní bázi)
  • pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky, svyhledat atd.)
  • zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
  • analytické myšlení, kladný vztah k technice, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • seberealizace, profesní růst
  • každodenní využití anglického jazyka
  • 5 týdnu dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • zvýhodněné stravování
  • termín nástupu: Ihned/vhodné pro ABSOLVENTY
  • místo výkonu práce: Střední Čechy/SZ od Prahy