HEAD OF FINANCE DEPARTMENT

Máte ekonomické vzdělání a zkušenosti s vedením finančního oddělení ve výrobní společnosti? Pokud hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledáta manažera na pozici: HEAD OF FINANCE DEPARTMENT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení finančního oddělení a controllingu
  • nastavování finanční politiky a souvisejících procesů
  • analýzy a vyhodnocování finančních výsledků společnosti
  • zodpovědnost za finanční rozpočet i audity
  • pravidelný reporting v angličtině

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického zaměření
  • praxi na obdobné vedoucí pozici
  • zkušenosti z mezinárodní výrobní společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost mezinárodních standardů

Co nabízíme?

  • zodpovědnou práci a možnost participovat na důležitých strategických rozhodnutích
  • pozici ve vrcholovém managementu společnosti
  • finanční bonusy a odměny
  • automobil i k soukromému užití
  • týden dovolené navíc

  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj