C++ VÝVOJÁŘ CHYTRÝCH MĚST

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Lákají Vás společensky odpovědné projekty, kde uplatníte své vývojářské znalosti? Chcete vyvíjet špičková řešení řízení dopravy pro lepší budoucnost našeho města? Ovládáte jazyk C++ i jazyk anglický? Pak pošlete svůj životopis právě teď.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj software pro inteligentní řízení dopravy v jazyce C++
  • Spolupráce v agilních týmech
  • Práce s hardwarem, ale i virtuálními jednotkami
  • Užívání open source nástrojů

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxi s vývojem v jazyce C++
  • Základní znalosti Linuxu, nástroje GIT
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Nadstandardní nástupní odměnu
  • Propracovaný systém odměn ve formě slev, stravenek a zájezdů
  • 5 týdnů dovolené, k tomu 3 sick days a 2 bridge days
  • Rozvoj v oblasti profesní i osobní
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.