VEDOUCÍ SMĚNY V LOGISTICE

mzdové ohodnocení

Plzeň-sever

Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobní či logistické společnosti, nevadí Vám směnný provoz a hledáte stabilního zaměstnavatele? Pak je tato pracovní pozice právě pro Vás! Zašlete nám svůj životopis! VEDOUCÍ SMĚNY V LOGISTICE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce ve 2 směnném provozu
  • vedení týmu pracovníků
  • kompletní odpovědnost za své podřízené a jejich výkonnost
  • organizace činnosti celé směny
  • kontrola plnění stanovených plánů
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • podmínkou je znalost anglického jazyka, min. na úrovni B1
  • znalost práce na PC, zkušenosti s MS Excel
  • dobrou orientaci v pracovním zákoně
  • analytické myšlení
  • praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok

Co nabízíme?

  • dobré finanční ohodnocení včetně odměn
  • jazykové kurzy
  • příspěvky na stravování
  • mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné pracovní prostředí
  • nástup možný ihned nebo dle možností

  • místo výkonu práce: okres Plzeň - sever