HR MANAGER S AJ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

60000 - 90000 Kč

Hledáte práci v HR managmentu? Máte praxi z výrobního prostředí, ideálně v automotive? Mluvíte bez problémů anglicky? Jste vůdčí osobnost a nebojíte se vést tým? Pak je tato nabídka, právě pro Vás! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubicích, přijme novou sílu na pozici: HR MANAGER S AJ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za HR oddělení
  • Implementace nových směrnic v oblasti personalistiky
  • Podílení se na vývoji firemní politiky
  • Správa a zpracování organizační struktury firmy
  • Návrhy pro vzdělávání zaměstnanců

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Praxi na podobné pozici min. 5 let
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Zkušenosti s vedením týmu či oddělení
  • Organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Práci v super kolektivu
  • Možnost nastoupit ihned
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní auto, počítač, telefon
  • Kafetérie

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice