SPECIALISTA FINANCÍ A ÚČETNICTVÍ s AJ Praha

Neaktivní nabídka

30 - 45 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví tě práce s daty a čísly? Ovládáš perfektně účetní procesy? Máš pokročilou znalost MS Excel a umíš pracovat i v programu SAP? Chtěl by ses podílet na nastavování firemních KPIs v oblasti financí a účetnictví? Mluvíš plynule anglickým jazykem? Pak hledáme právě Tebe! Mezinárodní rostoucí společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA FINANCÍ A ÚČETNICTVÍ s AJ Praha (30-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • výzkum a vývoj účetních a finančních ukazatelů výkonnosti
  • návrhy a tvorba globálních KPI a BVI
  • monitoring celého procesu nastavování KPI
  • tvorba přehledů a reportů KPI a jejich vyhodnocení
  • návrhy na zlepšení aktuálních metodik KPI
  • příprava návrhů na zefektivnění finančních a účetních procesů
  • účast na tuzemských i mezinárodních projektech
  • úzká spolupráce se zahraniční centrálou

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání (ekonomického/finančního směru)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (slovem i písmem), denní využití
  • MS Excel – pokročilá znalost (kontingenční tabulky, funkce VLOOKUP aj.)
  • znalost účetních procesů
  • zkušenosti s programem SAP
  • analytické myšlení, pečlivost, komunikativnost a smysl pro detail

Co nabízíme?

  • další kariérní růst
  • práci v nadnárodní moderní společnosti
  • občasné cesty do zahraničí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost příležitostně pracovat na home office
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.