TECHNIK KVALITY - ELEKTRO VÝROBA

Neaktivní nabídka

25000 - 29000 Kč

Vystudoval/la jste SOU/SŠ technického zaměření? Máte zkušenosti v oblasti kvality? Chcete začít pracovat ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců a nabízí zajímavé benefity? Zvládáte směnný provoz? Zašlete nám svůj životopis a začněte pracovat pro mezinárodní společnost jako TECHNIK KVALITY - ELEKTRO VÝROBA.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Sledovní kvaity výroby
  • Spolupráce při řešení reklamací
  • Řešení příčin poruch při výrobě
  • Administrativa, reporty
  • Práce v 3 směnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání ideálně elektrotechnické
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §5 - výhodou
  • Ochotu pracovat v 3 směnném provozu
  • Anglický jazyk na základní úrovni
  • Praxi v oboru - výhodou

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příjemný pracovní kolektiv a prostředí
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.