VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s FR a AJ

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Domluvíte se francouzsky a anglicky? Máte zkušenosti s vedením lidí v prostředí zákaznického servisu či logistiky? Obsazujeme pozici VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s FR a AJ!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení menšího týmu podřízených (cca 10 lidí)
  • odpovědnost za svůj tým – důležité je poskytování excelentního servisu pro naše zákazníky
  • podílet se na úspěšném startu nového projektu a zajištění kvalitního průběhu
  • sledování a kontrola výkonosti zaměstnanců
  • hodnocení úrovně poskytování služeb
  • provádění školení, hodnocení a motivace k dosažení cílů
  • určování priorit
  • vytvářet pomoc a podporu svému týmu
  • účastnit se na výběrových řízeních
  • podílet se na zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • pokročilou znalost francouzštiny a angličtiny
  • zkušenosti s vedením menšího týmu lidí
  • pečlivost, zodpovědnost
  • prozákaznickou orientaci
  • umět řešit problémy a správně určovat priority
  • velmi dobré organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • 13. mzdu včetně bonusů
  • 25 dní dovolené + sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • příspěvky na stravování
  • slevu na firemní produkty
  • možnost se účastnit firemních akcí
  • výhodné mobilní tarify

  • místo výkonu práce - Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.