TECHNOLOG/PROCESNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte zkušenosti s nastavováním technologických procesů a domluvíte se anglicky nebo německy? Hledáte dlouhodobé zaměstnání v mezinárodní firmě? Pak neváhejte, je zde šance právě pro Vás!! Významná mezinárodní společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: TECHNOLOG VE VÝROBĚ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • koordinace a dohled nad danými projekty
  • nastavení a optimalizace technologických a výrobních postupů
  • aktivní spolupráce s ostatními odděleními (kvalita, konstruktéři, vývoj)
  • školení týmu pracovníků, dohled nad dodržováním postupů
  • objednávání potřebných dílů a zařízení pro výrobu
  • aktivní komunikace se zahraničními zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření (strojírenství apod.)
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • středně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost strojírenské technologie, popř. LEAN principů
  • pečlivost, důslednost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • bonusy dle pracovních výsledků
  • příspěvek na stravování
  • možnost dalšího kariérního růstu

  • místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!