ANALYTICKÝ CHEMIK – ORGANICKÁ CHEMIE

Neaktivní nabídka

od 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste chemici a zaměřujete se především na organickou chemii? Máte zkušenosti z oblasti analytické chemie? Hledáte zajímavé pracovní uplatnění? Ano? Tak na nic nečekejte a napište nám! Významná mezinárodní společnost působící v oblasti provádění laboratorních analýz hledá lidi jako Vy na pozici: ANALYTICKÝ CHEMIK – ORGANICKÁ CHEMIE (OD 27 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • provádění chemických analýz vzorků
  • práce na plynovém chromatografu
  • podpora bezproblémového chodu laboratoře
  • zajištění systémů kontroly kvality
  • práce s laboratorním informačním systémem

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání chemického směru
  • zkušenosti s plynovou chromatografií a analýzou těkavých látek VÝHODOU
  • znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni
  • pečlivost, samostatnost a flexibilitu
  • praxi z akreditované laboratoře

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • práci na moderních přístrojích
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • příspěvek na stravování, kartu Multisport
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.