JUNIOR ÚČETNÍ S NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte práci na pozici ÚČETNÍ HLAVNÍ KNIHY S NĚMČINOU s každodenním využitím Vašich jazykových znalostí? Orientujete se v mezinárodních účetních standardech? Chcete pracovat pro nadnárodní společnost se stabilním postavením na trhu a rozvíjet se v oblasti účetnictví? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: ÚČETNÍ S NJ Praha (30-38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Účetní operace související s hlavní knihou
  • Provádění účetních závěrek
  • Účtování majetku společnosti
  • Vedení účetnictví dle českých a mezinárodních standardů
  • Kooperace s ostatními pobočkami v zahraničí
  • Příprava podkladů pro audit
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření)
  • Komunikativní úroveň německého jazyka (denní využití)
  • Alespoň teoretická znalost účetnictví
  • Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • Analytické myšlení, organizační schopnosti, proaktivitu

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v nadnárodní moderní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Sick days
  • Možnost příležitostně pracovat z home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Pracoviště: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz