INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

Domluvíte se německy nebo anglicky a rádi byste získali praxi na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY v automotive společnosti? Pak právě Vám nabízíme jedinečnou příležitost!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení standardů kvality u přidělených projektů a zákazníků
  • zodpovědnost za spokojenost svěřených zákazníků
  • dohled nad zajištěním zákaznických požadavků
  • řešení reklamací a jejich správa v zákaznických portálech
  • účast na jednání u zákazníků

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání (technický směr/kvalita)
  • NJ / AJ min. na středně pokročilé úrovni
  • ochotu cestovat
  • ŘP sk. B
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • technické myšlení, zodpovědnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího rozvoje
  • zajímavé odměny
  • dodatkovou dovolenou dle odpracovaných let
  • příspěvek na stravování a dojíždění (2,60 Kč/Km)
  • pracoviště Plzeň - jih (cca 15 min. od Plzně)