FINANČNÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Rokycany

Máte zkušenosti s firemním účetnictvím? Jste pečliví, flexibilní a baví vás práce s čísly? Pokud ANO, zašlete nám svůj životopis a staňte se tak součástí týmu oddělení kontroly a účtování. Zahraniční společnost na Rokycansku působící v automobilovém průmyslu hledá do svých řad schopného kolegu nebo kolegyni na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování přijatých faktur
  • příprava účetních podkladů
  • příprava ke zpracování DPH
  • spolupráce na uzávěrkách (měsíční, čtvrtletní, roční)
  • správa pokladny
  • tvorba reportů a podkladů pro vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • znalost práce v MS Excel
  • zkušenosti na podobné pozici alespoň 1 rok
  • výhodou znalost anglického nebo německého jazyka
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v prosperující zahraniční společnosti
  • motivující prémie za výkonnost a 100% docházku
  • příspěvek na stravování a dojíždění
  • prémie při pracovním výročí
  • dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • možnost smlouvy na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.