ELEKTRO KONSTRUKTÉR (33 - 43.000 KČ)

Neaktivní nabídka

33000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Vystudovali jste SŠ/VŠ, obor elektro? Baví Vás konstruovat ve 2D a 3D? Rádi byste využívali angličtinu v praxi? Ano? Pak se chopte této jedinečné příležitosti a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná strojírenská společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: ELEKTRO KONSTRUKTÉR (33 - 43.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Konstruování ve 2D a 3D
  • Spolupráce se zákazníky
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Zpracování návrhů technických řešení
  • Tvorba standardní dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6 nebo možnost si vyhlášku dodělat
  • Umění konstruovat ve 2D podmínkou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
  • Ochotu pracovat na svém sebevzdělávání

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování ve společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Relokační příspěvek

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko