ÚČETNÍ PRO ZPRACOVÁNÍ MEZD

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte uplatnění na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ? Máte alespoň dvou letou praxi na pozici mzdové účetní s přesahem do další personální agendy? Chcete tyto své zkušenosti uplatnit v mezinárodní stabilní společnosti? Pak je tato nabídka určena právě Vám! ÚČETNÍ PRO ZPRACOVÁNÍ MEZD Praha-východ (30-38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracovávání mezd pro cca 600 lidí a s tím spojená administrativa
  • Správa docházkového systému
  • Zajišťování personální agendy (nástupy, výstupu, pracovní smlouvy)
  • Komunikace s úřady, sledování legislativních změn
  • Vystavování dokladů pro potřeby zaměstnanců
  • Reportování vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost mzdové a personální problematiky
  • Min. dvou letou praxi na obdobné pozici
  • MS Excel – uživatelskou znalost
  • Samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha východ