MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jste obchodník s vyjednávacími schopnostmi a tahem na branku? Máte víceletou praxi v automotive nebo jiné výrobní společnosti? Angličtinu máte na pokročilé úrovni a rádi cestujete? Pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost z oblasti automotive hledá posilu na pozici: MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY (70.000 - 90.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • údržování vztahů se stávajícími klienty
  • tvorba cenových nabídek
  • aktivní vyhledávání nových klientů
  • komunikace se zahraničím
  • účast na poradách
  • cestování v rámci Evropy

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání ideálně v oboru strojírenství
  • víceletou praxi z oblasti automotive nebo jiné výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka (vedení obchodních jednání)
  • znalost QAD výhodou
  • důvěryhodného člověka, který je ochoten cestovat

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí s milými kolegy
  • home office
  • 22 dní dovolené
  • vysoké finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní automobil Škoda Superb k soukromým účelům
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: kancelář ve Velké Bíteši, cestování po Evropě