KEY ACCOUNT MANAGER - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jste zkušený obchodník a nebráníte se nové profesní výzvě? Máte praxi 5 let v automotive nebo jiné výrobní společnosti? Baví Vás oblast metalurgie a chcete se v ní dále rozvíjet? Dokáže vést obchodní jednání v angličtině? Láká Vás cestování po Evropě? Pokud jste odpověděli „ano“, pak je tato příležitost právě pro Vás! Společnost zabývající se inovativními produkty do automotive hledá nového kolegu/kolegyni na nově vytvořenou pozici: KEY ACCOUNT MANAGER - AUTOMOTIVE (70.000 - 90.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o stávající klienty
  • uspokojování potřeb zákazníka a hledání nejlepšího řešení
  • akvizice
  • řízení celých zakázek a sledování jejich průběhu
  • monitoring trhu a sledování aktivit konkurence
  • aktivní vyhledávání nových trhů
  • cestování v rámci Evropy

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • praxi v automotive 5 let nebo výrobní společnosti - podmínkou
  • pokročilou znalost anglického jazyka (vedení obchodních jednání)
  • znalost MS Office, QAD výhodou
  • znalost o metalurgii, oceli a vzorkování
  • řidičský průkaz, sk. B
  • člověka s vyjednávacími schopnosti, který je ochotem cestovat

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti na trhu
  • home office
  • 22 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní automobil Škoda Superb i pro soukromé účely
  • teambuildingy a další firemní akce
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce: kancelář ve Velké Bíteši, cestování po Evropě