ROZPOČTÁŘ SE ZKUŠENOSTMI (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Rádi se pohybujete v oblasti tvorby kalkulací a máte prokazatelné zkušenosti s tvorbou nabídek? Jste technicky orientovaný člověk se zkušeností v automotive prostředí? Pokud chcete hledat vhodné cesty k výsledku a být technickou podporou prodeje pojďte s námi do toho! Na Váš životopis se budeme těšit! Významná a úspěšná společnost s působením v automobilovém průmyslu, hledá nové šikovné spolupracovníky do svých řad na pozici: ROZPOČTÁŘ/KA SE ZKUŠENOSTMI (40-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vytváření cenových nabídek pro svěřené zákazniky
  • Naplánování všech potřebných kroků k úspěšné kalkulaci
  • Obhajoba svých návrhů a řešení
  • Komunikace a představení cenových nabídek zákazníkům
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v technické oblasti
  • Znalost AJ k denní komunikaci
  • Zkušenosti v automobilovém průmyslu
  • Min. 2 roky praxe s návrhem řešení technologických celků
  • Analytické a technické myšlení

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání pro velmi úspěšného hráče na trhu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Možnost profesního růstu
  • Jazykové a další vzdělávací aktivity
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: okres Semily