VEDOUCÍ LABORATOŘE – PLYNOVÁ CHROMATOGRAFIE

Neaktivní nabídka

od 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vysokoškolské vzdělání chemického směru a zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Působíte v oblasti analytické chemie a pracujete s chromatografickými technikami? Domluvíte se anglicky, jste komunikativní a je na Vás spolehnutí? Hledáte nové pracovní uplatnění, kde byste měli více možností využívat své dosavadní zkušenosti? Tak na nic nečekejte a ucházejte se o aktuálně obsazovanou pozici VEDOUCÍ LABORATORNÍ SEKCE. Mezinárodní společnost provozující moderní analytické laboratoře hledá do svého týmu posilu na tuto pozici: VEDOUCÍ LABORATOŘE – PLYNOVÁ CHROMATOGRAFIE (OD 38 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení oddělení laboratoře zaměřeného na plynovou chromatografii
  • zodpovědnost za tým podřízených pracovníků
  • poskytování odborné podpory
  • spolupráce s dalšími odděleními
  • dohled na dodržování systémů kvality

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání chemického směru (analytická chemie výhodou)
  • praxi ve vedení týmu pracovníků PODMÍNKOU
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praktické zkušenosti s plynovou chromatografií
  • aktivní a pozitivní přístup a flexibilitu

Co nabízíme?

  • zajímavou práci s moderními přístroji
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.