PROCESS ENGINEER AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

33000 - 47000 Kč

Znáte výrobní procesy a technologické postupy v oblasti automotive? Máte analytické myšlení a hovoříte anglicky? Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: PROCESS ENGINEER AUTOMOTIVE (33 – 47.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zavádění nových projektů a technologií do výroby
  • optimalizace stávajících technologických procesů
  • zodpovědnost za změnové řízení
  • práce s technickou dokumentací
  • spolupráce s kolegy z jiných oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • praxi na podobné pozici v automotive
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • orientaci v metodách ,,štíhlé výroby“
  • samostatnost, odpovědnost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na penzijní připojištění a stravování
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: pomezí Vysočiny a Jihomoravského kraje