ELEKTRO - PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte vysokoškolský titul z oblasti elektro? Získal/la jste praxi po škole, ale cítíte, že je už čas posunout se dále? Pak je tu pro Vás možnost řídit celé elektroprojekty. Zašlete nám svůj životopis a pojďte se pobavit blíže. ELEKTRO - PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za řízení elektroprojektu v celém jeho průběhu
  • Vedení členů týmu
  • Spolupráce na tvorbě nabídek
  • Dohled nad hospodařením s rozpočtem
  • Výběr vhodných subdodavatelů
  • Zajištění technického dohledu
  • Provádění zkoušek, před odevzdáním projektu
  • Komunikace se zákazníkem

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání obor elektro
  • Praxi v dané oblasti, zkušenosti s projektovým řízením výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Možnost kariérního růstu a rozvoje
  • Možnost být součástí celého projektu
  • Bonusový program
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborné vzdělávání
  • Lokalita: Olomoucko