SALES PROJECT ENGINEER S AJ

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Chcete samostatnou a zodpovědnou práci? Máte zkušenosti z automobilového průmyslu a pokročilou znalost anglického jazyka? Významná výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: SALES PROJECT ENGINEER S AJ (45 000 Kč - 60 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce při přípravě strategie a produktového portfolia
  • podpora vývoje a zlepšování produktů
  • spolupráce s prodejním týmem
  • koordinace aktivit s technickým a prodejním oddělením
  • reportování technickému manažerovi
  • zodpovědnost za timing projektu
  • komunikace se zákazníky i dodavateli
  • benchmarking

Co požadujeme?

  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti z automobilového průmyslu
  • povědomí o technologii hlubokého tažení výhodou
  • alespoň Bc. vzdělání v oblasti strojírenství
  • zkušenosti s používáním 3D Softwaru
  • znalost MS Office
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • dny dovolené navíc
  • 13. mzdu
  • příspěvek na dojíždění
  • závodní stravování
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Velká Bíteš