MANAŽER KVALITY s AJ (farmacie)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti kontroly kvality ve farmaceutickém nebo chemickém průmyslu? Dohovoříte se v anglickém jazyce na minimálně středně pokročilé úrovni? Pokud ano, pošlete nám životopis v ČJ a AJ. Mezinárodní společnost, která se pohybuje v oblasti farmacie, hledá do svého týmu kandidáta/ku na pozici: MANAŽER KVALITY s AJ (farmacie)

Pracovní náplň

  • tvorba strategických postupů v oblasti kvality
  • koordinace zákonů ČR s interními předpisy
  • interní a externí audity, kontrola ISO
  • komunikace s externími firmami, smluvními partnery a příslušnými odděleními
  • implementace nutných změn a jejich prezentace
  • školení kolegů i partnerů
  • propouštění zboží na trh

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - chemie/farmacie
  • min. 4 roky zkušenost v oblasti kvality - farmacie
  • zkušenost s nastavováním procesů kvality, audity
  • AJ - pokročilá znalost slovem i písmem (denní využití
  • PC – dobrá uživatelská znalost (Word, Excel, PP)
  • výborné komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • zajímavou a odpovědnou práci v prosperující společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost příspěvku na jazykové vzdělávání
  • stravenky a další benefity mezinárodní společnosti
  • smlouva na dobu neurčitou

  • lokalita práce: Praha
  • možnost nástupu: ihned či dohodou