ASISTENTKA KANCELÁŘE DEVELOPERSKÉ SPOLEČNOSTI

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zodpovědná, organizačně schopná osoba se smyslem pro pořádek? Máte reprezentativní vystupování, zkušenosti v administrativě a aktivní přístup k práci pro Tebe není překážkou? Pak jste to právě VY, koho hledáme! Významná developerská společnost přijme šikovnou osobu na pozici: ASISTENTKA KANCELÁŘE DEVELOPERSKÉ SPOLEČNOSTI (25 000 Kč Nástup)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • administrativní podpora developerské kanceláře
  • nastavení a zavedení administrativních procesů
  • vyřizování telefonních hovorů, emailů a pošty
  • péče o návštěvy
  • evidence a zakládání dokumentace
  • spolupráce s úřady, pochůzky
  • příprava podkladů pro účetní
  • zodpovědnost za aktuálnost obsahu na webu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • dobrou znalost českého jazyka včetně gramatiky
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Outlook)
  • anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • aktivní přístup, samostatnost
  • ŽIVOTOPISY V ČESKÉM JAZYCE I S FOTOGRAFIÍ

Co nabízíme?

  • dlouhodobé uplatnění na samostatné a zodpovědné pozici
  • stabilní zázemí dynamické společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • dovolená navíc
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • stravenky
  • pohodový kolektiv
  • moderní pracoviště v centru Brna (parkování zdarma)
  • nástup možný ihned