KONZULTANT IT ŘEŠENÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenost s analýzou požadavků? Nástroje Enterprise archtiktury Vám nejsou cizí? Rád/a byste se podílel/a na zajímavých zahraničních projektech? Nevadí Vám cestování? Pošlete mi svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Komunikace požadavků se zákazníky
  • Návrh a tvorba projektů dle specifikace požadavků
  • Komunikace s týmy developerů a architektů
  • Tvorba řešení zapomocí jazyků UML, XML

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (technického zaměření)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost nástrojů Enterprise architektury
  • Praktickou zkušenost s nástroji UML, XML, SQL
  • Zkušenost s principy BPMN výhodou
  • Ochotu cestovat
  • Zkušenosti s OS Linux výhodou

Co nabízíme?

  • Kanceláře v centru Brna
  • Zahraniční pracovní cesty
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 2 bridge days
  • Příspěvek na stravování
  • Bonus za podpis smlouvy
  • Příjemný pracovní kolektiv

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.