SPRÁVCE IT

mzdové ohodnocení

Brno - město

Láká Vás práce v moderní hi-tech společnosti, kde budete mít na starosti běh systému HELIOS, pracovat s databázemi a také řešit řešit běžné uživatelské požadavky? Pokud ano, pošlete mi životopis ještě dnes! SPRÁVCE IT

Pracovní náplň

  • Správa sítě středně velké společnosti
  • Spolupráce s externími dodavateli
  • Správa serverů, uživatelsých stanic a tiskáren
  • Administrace IS HELIOS, zavedení workflow atd.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s IS HELIOS nebo jiným IS
  • Znalost databází (SQL)
  • Zkušenosti z oblasti správy a údržby SW nebo HW
  • Znalost Windows, MS Office a sítí
  • Komunikativní znalost AJ, ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • Zázemí dynamicky se rozvíjející biotechnologické společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Parkovací místo
  • Stravenky, sick-days, pružnou pracoví dobu
  • Občerstvení na pracovišti, mladý kolektiv

  • Místo výkonu práce: Brno