SPECIALISTA ŘÍZENÍ ZAKÁZEK

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Máte zkušenosti z výrobní automotive společnosti a chcete se nyní orientovat trochu jiným směrem? Domluvíte se německy nebo anglicky? Dokážete si efektivně zorganizovat svou práci? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost zaměřující se na výrobu elektronických sestav, zařízení a systémů v současnosti obsazuje pozici: SPECIALISTA ŘÍZENÍ ZAKÁZEK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracovávání a řízení zakázek
  • dohled nad dodržováním stanovených podmínek
  • komunikace se zákazníky, informování o dodávkách
  • podílení se na řízení logistického řetězce
  • zajišťování externí přepravy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • schopnost dorozumět se německy nebo anglicky
  • praxi ve výrobní automotive společnosti
  • znalost problematiky řízení zakázek
  • zkušenosti se SAP – výhodou
  • analytické myšlení, asertivní jednání

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • finanční bonusy nad rámec mzdy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • možnost jazykových kurzů v pracovní době
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: Karvinsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.