PROGRAMÁTOR - ROBOTIK

Hledáme kandidáty se zkušeností programování robotů! Pokud navíc komunikujete v anglickém jazyce, je tato nabídka právě pro Vás. Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí silného a prosperujícího hráče na trhu. PROGRAMÁTOR - ROBOTIK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Programování nově zavedených robotů
  • Zajišťování plynulého chodu pracovišť
  • Vyhodnocování vzniklých závad a jejich odstraňování
  • Podílení se na modernizačních projektech

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti s programováním robotů KUKA
  • Minimálně mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. § 6
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Zaměstnání ve společnosti s renomé
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Poukázky na sport, kulturu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové vzdělávání
  • Zaměstnanecký tarif
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.