VRCHNÍ SESTRA

Neaktivní nabídka

33000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Hledáte uplatnění na pozici Vrchní sestra a zajímala by Vás práce v klidném prostředí domova pro seniory? Jste empatická a zároveň dokážete vést tým podřízených? Dokážete pracovat samostatně a zároveň fungovat v týmu? VRCHNÍ SESTRA (33 – 38 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení ošetřovatelské péče v zařízení a administrativa s tím spojená
  • Standardizace ošetřovatelské péče
  • Komunikace s úřady a institucemi
  • Zajišťování zdravotnického materiálu
  • Komunikace se zdravotnickými zařízeními
  • Zajištění spolupráce napříč odděleními

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání (min. Bc.)
  • Praxi na pozici Vrchní sestra
  • Zkušenosti z prostředí lůžkového zařízení
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenost s vedením kolektivu
  • Očkování proti hepatitidě typu B

Co nabízíme?

  • Zázemí zařízení s dlouholetou tradicí
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na rehabilitaci
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové