BRAND MANAGER – Rx produkty

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Významná mezinárodní společnost, která se dlouhodobě pohybuje na českém a zahraničním trhu v oblasti farmacie, hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici: BRAND MANAGER – Rx produkty

Pracovní náplň

  • tvorba produktového portfolia, marketingové a cenové strategie
  • analýza potřeb zákazníků
  • sledování trhu a odhad trendů do budoucna
  • realizace marketingových analýz a jejich vyhodnocení
  • tvorba plánů pro uvedení produktů na trh
  • zodpovědnost za budgeting a forecasting (ve spolupráci se sales oddělením)
  • spolupráce s odděleními napříč firmou
  • komunikace se zahraniční centrálou

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • min. 3 roky zkušeností na obdobné pozici v marketingu
  • zkušenost s launchováním produktů
  • orientace v oblasti farmacie
  • AJ – pokročilá znalost slovem i písmem
  • PC – velmi dobrá uživatelská znalost MS Office, internet
  • velmi dobré komunikační schopnosti, strategické a analytické uvažování, organizační dovednosti, schopnost vyjednávat

Co nabízíme?

  • zodpovědné, zajímavé pracovní uplatnění
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • dodatková dovolená
  • práce v dynamickém prostředí
  • možnost profesního rozvoje
  • firemní benefity
  • místo výkonu práce: Praha