VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY s AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Získali jste zkušenosti v plánování výroby, ovládáte angličtinu a chcete svoji kariéru rozvíjet na vedoucí pozici? Pak právě VÁM nabízíme perspektivní příležitost v nadnárodní společnosti na pozici VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY s AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení týmu plánování materiálu
  • zodpovědnost za zajištění dostatečného množství materiálu v požadovaném množství a čase pro plynulý chod výroby
  • zpracování podkladů pro nákup materiálu v plánovacím systému
  • jednání s dodavateli
  • sledování a kontrola kvality dodávek
  • kooperace s výrobou a odd. nákupu
  • optimalizace procesů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně technického zaměření
  • víceleté zkušenosti v plánování materiálu (ve vedoucí pozici velkou výhodou)
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • uživatelskou znalost MS Word, znalost SAP výhodou
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • technické a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • vedoucí pracovní pozici s možností dalšího rozvoje
  • týden dovolené navíc
  • obědy zdarma
  • příspěvek na dopravu
  • nástupu možný ihned

  • místo výkonu práce: západně od Plzně - cca 15 min. jízdy