TECHNIK ELEKTRO s AJ!!

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte vyhlášku č. 50/78 Sb., znalosti technické dokumentace a elektrických schémat? Domluvíte se anglicky? Právě obsazujeme pozici TECHNIK ELEKTRO s AJ!!

Pracovní náplň

  • správy zákaznických reklamací v databázi
  • analýzy a opravy vrácených dílů
  • řešení vad s dodavateli
  • spolupráce na opravných opatření s oddělením výzkumu a vývoje
  • komunikace se zákazníky
  • občasné služební cesty k zákazníkům při řešení větších poruch

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • střední pokročilou úroveň anglického jazyka (denní komunikace)
  • znalost výkresové dokumentace a elektrických schémat
  • vyhlášku č. 50/78 Sb.
  • spolehlivost, pracovitost, manuální zručnost

Co nabízíme?

  • denní využívání anglického jazyka
  • příspěvek na dojíždění a penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • plně hrazené závodní stravování

  • lokalita: Tachovsko (cca 20 min. od Plzně)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.