TECHNICKÁ PODPORA - ELEKTRO - VÝJEZDY DO ZAHRANIČÍ

Chcete pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Zajímáte se o elektroniku a domluvíte se anglicky? Nevadí Vám při práci cestování ve výši cca 20-30%? Pak jste pro nás ideální kandidát! Chopte se této jedinečné pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis. Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: TECHNICKÁ PODPORA - ELEKTRO - VÝJEZDY DO ZAHRANIČÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Servis elektronických zařízení
  • Komunikace se zahraničními kolegy
  • Servisní výjezdy do zahraničí
  • Práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve firmě

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Proaktivní přístup k práci, zodpovědnost
  • Dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci v moderním prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.