BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER V OBLASTI KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte obchodní zkušenosti v oblasti bezpečnostních technologií? Baví Vás IT jako takové? Chcete své obchodní zkušenosti dále rozvíjet v rámci mezinárodní společnosti se silným zázemím? Pokud ano, pak zašlete svoje CV! BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER V OBLASTI KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vypracování strategie a řízení rozvoje prodeje oblasti kamerových systémů v rámci ČR (Morava, Vysočina)
  • akvizice nových zákazníků, příprava prezentací a nabídek
  • konzultační činnost u zákazníků
  • reporting, školení atd.

Co požadujeme?

  • obchodní zkušenosti v oblasti bezpečnostních technologií
  • výhodou je znalost prostředí prodeje kamerových systémů
  • silné obchodní a prezentační dovednosti
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • práci s velkou možností seberealizace
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • velkou možnost sebevzdělávání - kurzy, certifikace

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.