SEŘIZOVAČ STROJE

28000 - 38000 Kč

Máte strojírenské vzdělání a praxi ve výrobě? Jste manuálně zručný a orientujete se v technické dokumentaci? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní strojírenská společnost hledá nové kandidáty na pozici: SEŘIZOVAČ STROJE (28-38.000 Kč)

Pracovní náplň

  • seřizování výrobních strojů
  • obsluha a údržba stroje
  • průběžná kontrola kvality
  • dodržování pravidel bezpečnosti práce

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU v oboru strojírenství
  • praxi na obdobné pozici ve výrobě
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • roční odměny

  • místo výkonu práce: Brno - venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.