INŽENÝR KVALITY DODAVATELŮ

Máte zkušenosti z oblasti hodnocení kvality dodavatelů? Domluvíte se anglickým jazykem? Pak nám zašlete svůj životopis! INŽENÝR KVALITY DODAVATELŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Hodnocení dodavatelů
  • Řízení a rozvoj kvality dodavatelů
  • Zajištění kvality dodávek
  • Komunikace s dodavateli ohledně případných reklamací
  • Realizace auditů
  • Podílení se na vytváření preventivních a nápravných opatření
  • Kooperace s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Znalost standardů jakosti a kvality
  • Anglický, případně německý jazyk pro denní komunikaci
  • Dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání
  • Kariérní rozvoj s možností celosvětového uplatnění
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • 13. mzdu
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.