MANAŽER NÁKUPU s AJ – FOOD

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

Pohybujete se v oblasti nákupu potravin a baví Vás zaměřovat se na vyhledávání zejména specialit a delikates? Jste aktivní a chcete se věnovat sledování nejžhavějších novinek na trhu v daném sortimentu? Domluvíte se bez problémů anglicky a jako přirozená autorita dokážete vést a motivovat kolegy v týmu? Pak je tato pozice šitá na míru právě Vám! Stabilní a stále rostoucí retailová společnost, která se zaměřuje na speciality než sortiment dostupný v běžných řetězcích, hledá posilu do svého týmu na pozici: MANAŽER NÁKUPU s AJ – FOOD (od 70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za výběr určeného sortimentu zboží
  • vytváření efektivních strategií nákupu
  • vedení menšího týmu nákupčích (do 5 osob)
  • vyjednávání obchodních podmínek ve spolupráci s nákupčími
  • odpovědnost za cenotvorbu a sortimentní politiku
  • spolupráce s odděleními zásobování a marketingu
  • analýza a průzkum trhu
  • účast na služebních cestách/veletrzích v zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici (food) podmínkou
  • anglický jazyk na výborné úrovni
  • francouzský a italský jazyk výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • organizační schopnosti, zkušenost s vedením lidí
  • aktivní přístup, výborné komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • rozmanitá náplň práce
  • osobnostní růst
  • dovolená navíc
  • příspěvky na stravování
  • flexi pasy
  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: jihovýchod Prahy