LINUX SYSTEM ENGINEER

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s administrací systému Linux a umíte programovat pomocí skriptovacích jazyků? Rádi byste pracovali v podpoře pro nově zaváděné produkty? Tak neváhejte a pošlete mi svůj životopis! LINUX SYSTEM ENGINEER

Pracovní náplň

  • Práce v integračním týmu
  • Zpracování jednotlivých požadavků a troubleshooting
  • Vytváření knowledge base
  • Úzká spolupráce s týmem developerů a administrátorů
  • Komunikace se zákazníkem

Co požadujeme?

  • Pokročilou znalost systému Linux
  • Dobrou znalost skriptovacího jazyka Bash
  • Orientaci v sítích a síťových technologiích
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s virtualizací KVM nebo LXD výhodou

Co nabízíme?

  • Pět týdnů dovolené a dva sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky ve výši 100 Kč
  • Rozsáhlý výběr odborných školení, kurzů a workshopů
  • Jazykové kurzy
  • Práci v rámci nových projektů

  • Místo výkonu práce: Brno